Starszy asystent w ramach Katedry Ginekologii i Położnictwa CM UJ. Koncentruje się głównie na chirurgii małoinwazyjnej w tym diagnostyce i leczeniu niepłodności, endometriozy, chirurgii onkologicznej a w położnictwie na opiece nad kobietą ciężarną będącą zarówno w ciąży fizjologicznej, jak i powikłanej. Zajmuję się również diagnostyką ultrasonograficzną schorzeń gruczołu piersiowego.

Ginekolog

Dr Marek Dziechciowski

Starszy Asystent Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także pracownik Poradni Ginekologii Onkologicznej i profilaktyki Nowotworów Narządu Płciowego Szpitala Uniwersyteckiego. Przez wiele lat nabywał doświadczenie w wielu oddziałach zespołu klinik Katedry Ginekologii, Położnictwa i Onkologii UJ.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Obecnie pracuję jako asystent w Klinice Ginekologii i Onkologii UJ CM, gdzie od 2011 odbywa specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii. Swoją wiedzą dzieli się także ze studentami prowadząc zajęcia praktyczne z zakresu ginekologii. Jej zainteresowania oraz praca zawodowa związane są głównie z kompleksową profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych. 

Ginekolog

Dr Bartłomiej Galarowicz

Fizjoterapeutka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W swojej pracy terapeutycznej zajmuje się szeroko pojętą fizjoterapią w zdrowiu intymnym kobiet. Prowadzi spotkania i warsztaty odnośnie profilaktyki zdrowia intymnego i możliwości fizjoterapii w zaburzeniach takich jak: nietrzymanie moczu, obniżenie narządów miednicy mniejszej czy reedukacja po porodzie.

Fizjoterapeutka

Barbara Forczek

Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności. W praktyce zajmuje się problemami szeroko pojętego zdrowia psychicznego i seksualnego, kierując się zasadami etyki poradnictwa psychologiczno-seksuologicznego. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. W trakcie certyfikacji Seks Coacha.

Psycholog

Kamil Perończyk

Fizjoterapeutka, trenerka, członek Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Od kilku lat pracuje z kobietami zarówno w gabinecie, jak i na sali treningowej. Prowadzi swój prywatny gabinet Femi Strefa. Zajmuje się terapią dna miednicy i ogólnym usprawnianiem. Prowadzi zajecia grupowe dla kobiet w ciąży oraz indywidualne treningi personalne.

Fizjoterapeutka

Beata Przała

Certyfikowana Terapeutka Uroginekologiczna z ponad siedemnastoletnią praktyką. Wieloletnia wykładowczyni i instruktorka kursów z zakresu terapii manualnej oraz rehabilitacji mięśni dna miednicy. Współtworzy markę Pelvica, której celem jest promocja zdrowia kobiet w skali ogólnopolskiej.

Terapeutka Uroginekologiczna

Dorota Czernichowska-Stanek

Partnerzy merytoryczni

Ginekolog

Dorota Niewęgłowska

Starszy Asystent Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także pracownik Poradni Ginekologii Onkologicznej i profilaktyki Nowotworów Narządu Płciowego Szpitala Uniwersyteckiego. Przez wiele lat nabywał doświadczenie w wielu oddziałach zespołu klinik Katedry Ginekologii, Położnictwa i Onkologii UJ.

Anna Kotlińska

Położna

Sex-edukatorka, psycholog, trenerka Inteligencji Erotycznej. Ukończyła psychologię ogólną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada certyfikat Małopolskiego Centrum Psychoterapii z zakresu Psychoterapii Par. Ukończyła cykl kursów doskonalących z seksuologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie (opiekun naukowy prof. Lew Starowicz). Absolwentka Treningu Ponownej Oceny oraz Restrukturyzacji Postaw wobec Seksualności (akredytacja AASECT), prowadzonego przez dr Patti Britton. Jest w trakcie szkolenia z certyfikacją World Association of Sex Coaches and Sex Coach University. Autorka rubryki sexlife/związki w magazynie Lounge.

Antonina Dębogórska

Sex-edukatorka, psycholog, trenerka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, fizjoterapeutka, masażystka. W swojej pracy zajmuje się edukacją związaną z tematyką okołoporodową oraz terapią typowo kobiecych dolegliwości między innymi bolesne miesiączkowanie, nietrzymanie moczu, rozejście mięśni brzucha czy terapia blizny. Współautorka warsztatów "Potencjał Ciała Kobiety - ciąża, poród, połóg".

Jagoda Sudoł

Fizjoterapeutka, masażystka

Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci urodzonych w stanie głębokiego relaksu – autohipnozy. Jestem coachem okołoporodowym, hipno-doulą, inicjatorką ideii Błekitnego Porodu. Od ponad 6 lat wspieram kobiety i ich bliskich w okresie okołoporodowym. Obecnie odbywa się to głównie poprzez kursy online, ale prowadzę również warsztaty o tematyce okołoporodowej w Krakowie i innych miastach. Współpracuję tylko z najlepszymi profesjonalistami opieki okołoporodowej, którzy doceniają kobiecą siłę, dla których poród to pasja, a medycyna opiera się na dowodach naukowych.

Beata Meiguer

Coach

 

 

 

 

 

 

 

Wróć do strony głównej

Wesprzyj GHG

Napisz do Nas!

karolinaochala@gmail.com    |    www.gohealthygirl.pl 

Go Healthy Girl.