Starszy asystent w ramach Katedry Ginekologii i Położnictwa CM UJ. Koncentruje się głównie na chirurgii małoinwazyjnej w tym diagnostyce i leczeniu niepłodności, endometriozy, chirurgii onkologicznej a w położnictwie na opiece nad kobietą ciężarną będącą zarówno w ciąży fizjologicznej, jak i powikłanej. Zajmuję się również diagnostyką ultrasonograficzną schorzeń gruczołu piersiowego.

Ginekolog

Dr Marek Dziechciowski

Chcesz udzielić Nam wsparcia zaproś Nas do siebie i opłać spotkanie edukacyjne z Naszymi Prelegentami.My w zamian w twoim imieniu zrealizujemy wykładana wybranej przez Ciebie Uczelni. 

Wykłady
z Go Healthy Girl
 

Zaangażuj się w propagowanie zdrowia
z zespołem Go Healthy Girl i  dołącz do kampanii społecznej. Omów z Nami możliwości współpracy i stań się częścią zespołu. Stwórzmy razem coś wyjątkowego. 

Zostań Sponsorem kampanii Go Healthy Girl 

Nie mamy jeszcze siedziby,
a chciałybyśmy edukować cały rok. Stwórz z nami bezpieczną #różowaprzychodnia gdzie poprzez całoroczne warsztaty i spotkania będziemy mogły dzielić się wiedzą intensywniej. A w razie #potrzeby będziemy mogły otoczyć Was wsparciem i przekierować do odpowiedniego dyżurującego specjalisty.  

Podaruj cegiełkę 

Wesprzyj Go Healthy Girl 

 

 

 

 

 

 

 

Wróć do strony głównej

Wesprzyj GHG

Wesprzyj GHG

Napisz do Nas!

karolinaochala@gmail.com    |    www.gohealthygirl.pl 

Go Healthy Girl.